Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Паркові алюмінієві опори

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Паркові металеві опори освітлення

Найбільш популярна категорія товарів польського виробника rosa - вуличне освітлення. Декоративні опори освітлення представлені в декількох варіантах виконання - опора металева та опора зовнішнього освітлення паркова rosa з синтетичним покриттям. Стовпи освітлення металеві виробник Роса почав виготовляти у 2009 році. Зараз це високотехнологічне виробництво ліхтарних стовпів із алюмінієвого сплаву EN AW-6060. Основа опор під заставні під опори освітлення штампується з алюмінієвого листа (алюмінієвий сплав EN AW-5754). Завод з анодування ROSA спеціалізується на анодуванні світлових опор та світильників з алюмінію - листів, труб, профілів та інших конструктивних елементів, у десяти представлених кольорах анодування, електрохімічним або інтерферентним фарбуванням, кожен із них з можливістю ефекту глянець. Анодована поверхня світлових стовпів стійка до зовнішніх факторів і гарантовано не піддається корозії понад 25 років. Виробництво анодованих алюмінієвих ліхтарних стовпів ROSA має допуски Європейського Товариства Обробки алюмінієвих поверхонь QUALANOD, спільно з правом на використання знака якості. Це також підтверджує високу якість послуг, що надаються заводом з анодування ROSA.

Паркові алюмінієві опори ROSA, дизайн та довговічність

Компанія РОСА пропонує алюмінієві опори виключно з анодованим покриттям, яке виробляється на власному заводі, що першим у Польщі застосував технологію інтерферентного фарбування.Необроблений алюміній в агресивному міському середовищі піддається забрудненню та корозії. Анодування застосовується з метою антикорозійного захисту поверхні алюмінієвих опор і оголовників, а також в декоративних цілях. Анодування полягає у виготовленні на поверхні металу електрохімічним методом оксидного шару.
Залежно від призначення виробу з огляду на умови експлуатації виготовляється шар анодування різної товщини. Шар анодування освітлювальних опор становить 20 μm.
Така товщина гарантує безпечне використання виробу в помірних та важких кліматичних умовах. Для виключно важких кліматичних умов необхідне застосування анодованого шару товщ інший 25 μm. Можливе анодування алюмінієвих виробів завдовжки до 10,5м.

Характеристики анодованих паркових опор РОСА:

• анодна поверхня є невід'ємною частиною виробу, завдяки чому її відшарування неможливо,
• тривалий термін експлуатації, з можливістю продовження гарантії до 20 років,
• висока естетика опори протягом тривалого терміну експлуатації,
• висока стійкість до впливу ультрафіолету,
• стійкість до корозії;
• широка кольорова гама,
• мала вага,
• можливість вторинної переробки матеріалу (рециклінг),
• оздоблення поверхні.

ПРОЦЕС АНОДУВАННЯ

Процес анодування можна розділити на етапи:
• Підготовка поверхні (знежирення, травлення, декапування),
• Анодування та можливе фарбування,
• Ущільнення.
Ці операції проводяться у спеціальних технологічних ваннах, що містять відповідні розчини. Кожна операція потребує окремої ванни.Також у спеціальних ваннах здійснюється промивання виробу між окремими основними процесами.
Першим кроком на етапі підготовки поверхні є знежирення, яке полягає у видаленні з неї жирів та їх похідних, а також інших забруднень різного походження. Потім очищена поверхня піддається лужному травленню, мета якого видалити з неї оксидний шар, що довільно виникає, а також для надання цієї поверхні однорідного, матового, естетичного вигляду і видалення незначних дефектів.
Наступним процесом на цьому етапі є декапірування, мета якого - остаточне видалення тонких оксидних шарів і опадів, які могли залишитися після процесу травлення. Їх
видалення є необхідною умовою створення якісного оксидного шару. В результаті зазначених дій поверхня металу готується до наступного етапу - анодування.

Анодування – контрольоване виготовлення оксидного шару лежить на поверхні алюмінію електрохімічним способом. Цей шар з'являється в розчині сірчаної кислоти, яка є
електроліт. Анодований елемент виконує в цьому процесі функцію анода. Під час електролізу, після підключення до електродів постійної напруги 12-20 V, реакції окислення металу створюється прозоре кисневе покриття на його поверхні. Виготовлене цим способом покриття на 2/3 своєї товщини проникає всередину металу та на 1/3
збільшує його товщину. Ця плівка значно товща, ніж природний оксидний шар, завдяки чому вона ефективніше захищає алюміній від подальшого окислення та корозії.
Крім того, шорстка структура такої поверхні дозволяє надати виробу стійкий колір хімічним, електрохімічним або інтерферентним методам.
Електрохімічне забарвлення - це обробка анодованого виробу електроліті, що містить іони олова. Олово осідає на дні пор оксидного шару і надає стійкий колір поверхні.
алюмінію. Цим способом можна отримати широку гаму кольорів в діапазоні від світлих до темних відтінків (від бронзи до чорного).
Інтерферентне забарвлення полягає у зміні форми пор анодованого шару. Олово осідає в порах оксидного шару зі зміненою формою, надаючи тим самим поверхні алюмінію сталого забарвлення і розширюючи палітру доступних кольорів.
Цей метод використовує інтерферентне явище: накладання хвиль відбитого світла, які ведуть до збільшення або зменшення амплітуди рівнодіючої хвилі.Модифікація цієї амплітуди шляхом контрольованого зміни форми пор оксидного шару дає можливість розширення колірної палітри. Останнім етапом анодування є ущільнення, внаслідок якого закриваються пори оксидного шару. Ущільнення здійснюється при середній температурі (86°-90°C) і полягає в зануренні виробу в гарячу мінералізовану воду з добавками, що прискорюють процес, з метою заповнення пор оксидного шару бемітом і гідроксидом алюмінію.
Після ущільнення поверхня анодованого елемента стає гладкою і стійкою до забруднення та корозії, а також набуває високої твердості. Компанія ROSA розробила, впровадила та запатентувала першу на польському ринку, а також у Центральній та Східній Європі сучасну технологію виробництва безшовних алюмінієвих циліндрично-конусних опор. Опори проектуються і виробляються згідно з нормами EN 40, а також мають сертифікат CE (Nr 1020-CPD-070024673).

 

Вгору