Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Паркове освітлення

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Колір
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Професійне паркове освітлення від найкращого європейського виробника ROSA для благоустрою територій, парків, скверів, зон відпочинку городян.

Ландшафтна інсталяція у темний час доби може правильно підкреслити та організувати навколишній простір, створивши привабливий, сучасний вид території, та забезпечивши безпечний простір для відпочинку та прогулянок. Компанія ROSA пропонує повний комплекс продуктів та широкий асортимент ландшафтного освітлення для проектів з благоустрою парків та житлових кварталів.
У процесі роботи над проектом зовнішнього освітлення використовуються новітні технології, враховуються світові тренди та останні розробки у сфері світлотехніки та дизайну освітлення ландшафтів. Створене фахівцями РОСА зовнішнє освітлення відрізняється високою надійністю, бездоганними естетичними характеристиками, тривалою безаварійною роботою, зручністю в обслуговуванні та експлуатації, сучасним авторським дизайном.
Враховуються архітектурні особливості об'єкта, його територія, функціональне призначення, ландшафт, необхідні світлові характеристики для створення гармонійних світлових сценаріїв.

Зовнішнє освітлення об'єкта, території

має також завдання та дизайнерського спрямування. Наприклад, розробляючи проект для скверу, житлового кварталу, заміського комплексу, ми дбаємо про те, щоб сад та двір із настанням темряви виглядали естетично приємно та підкреслювали винятковість нічного архітектурного ансамблю.
Паркове освітлення купити в повному комплекті або окремі елементи для свого будинку можна в нашому інтернет-магазині.Створіть на ділянці затишну та сучасну атмосферу з нами!
Сучасна інфраструктура міст зобов'язує організувати якісне сучасне освітлення парків та скверів, щоб зробити об'єкт максимально безпечним та комфортним.

• відмінними експлуатаційними характеристиками (тривалий термін служби, незначне зниження світлового потоку з часом експлуатації, зручність в обслуговуванні)
• різноманітність дизайн-рішень LED світильників для зовнішнього освітлення через компактне та візуально-нейтральне джерело світла.

Завдяки цьому світлотехнічному обладнанню можна висвітлити територію біля будинку, торгового центру, бульвар, парк, сквер та величезну кількість об'єктів вуличної інфраструктури.
Виробник паркового освітлення ROSA виробляє висококласне обладнання для освітлення територій, враховуючи безліч очікувань від дизайну та бюджету.

Вгору