Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Вуличні світильники

Фільтр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Вуличні світлодіодні світильники ROSA

Світлодіодні світильники ROSA характеризуються унікальним дизайном, інноваційним джерелом світла LED та технологією анодування. У їхньому виробництві особлива увага приділяється якості виготовлення, довговічності та естетиці.
Вуличні світильники, призначені для освітлення магістралей, автомобільних доріг, вулиць та промислових територій, прожектори для підсвічування архітектурних елементів, освітлення спортивних об'єктів, паркінгів та великих площ, а також промислові світильники для освітлення промислових цехів, складських приміщень, автозаправних станцій.

Світлодіодні світильники ROSA – реальні переваги:

• зменшення споживання електроенергії до 75%
• зниження експлуатаційних витрат та витрат на техобслуговування
• можливість довільного зменшення споживаної потужності
• зменшення кількості світлоточок
• естетичний та декоративний вигляд.

Температура кольору, коефіцієнт передачі кольору - високі показники світильникв для вулиць РОСА

Джерела світла у світильниках та комплектах зовнішнього освітлення РОСА доступні в 3-х варіантах температури кольору: 3500 K, 4000 K або 5000 K.

Конструкція вуличних світильників

Корпуси світильників та комплектів вуличного освітлення ROSA LED виготовляються з профілів та листів із високоякісного анодованого алюмінію. Характеризуються високими термічними властивостями (теплопровідністю >200 В/мК). Застосування анодування захищає
алюмінієвий корпус світильників від корозії та впливу таких агресивних факторів зовнішнього середовища, як: кислотні дощі, морська вода, випромінювання ультрафіолету, сіль та надає їм естетичного зовнішнього вигляду. Шар анодування також підвищує тепловіддачу корпусу світильника, завдяки чому знижується температура світлодіодів, що значно збільшує їх термін служби.
ПРА встановлена ​​в корпусі з кріпленнями, що виступають, завдяки чому можлива її заміна без інструментів або з використанням найпростіших інструментів.
Переваги
• зменшення споживаної електроенергії, зниження експлуатаційних витрат
• контроль та дистанційне управління міським освітленням
• керування освітленням у реальному часі
• програмування часу включення та інтенсивності роботи світильників для обраного часу доби, року.

Захист в світильниках від перепадів напруги

Світлодіодні світильники чутливі до перепадів напруги, спричинених порушеннями роботи електричної мережі або атмосферними явищами, наприклад, ударами блискавок. Усі світлодіодні світильники ROSA оснащені системою захисту від перепадів напруги 10кВ, яка знижує напругу до безпечного рівня для електроніки, що застосовується у світлодіодних світильниках. Цей захист значно підвищує стійкість світильника до електричних розрядів (до 15 імпульсів із напругою 10кВ). При більшій кількості імпульсів або імпульсах з вищою, ніж 10 кВ, напругою система захисту виходить
з ладу, відключаючи світильник від електромережі.

Економічність та енергосбереження

Світлодіодні світильники ROSA забезпечують високий рівень економії електроенергії, є одними з найпродуктивніших на ринку.У порівнянні зі світильниками інших виробників, продукція ROSA LED має значно вищий коефіцієнт світлової продуктивності: до 136 лм/Вт, що дозволяє знизити рівень споживаної енергії на 75% (як, наприклад, порівняння світильника Mira LED 36 зі стандартним натрієвим світильником потужністю 70 Вт) та гарантує тривалий термін служби: 50 000 робочих годин (L90F10) або 100 000 робочих годин (L80F20).

Екологія - Світлодіодні світильники ROSA виробляються та використовуються без шкоди для навколишнього середовища:

• світлодіодні джерела світла не виділяють ні ультрафіолету, ні інфрачервоного випромінювання,
• споживають менше енергії, що призводить до скорочення викидів вуглекислого газу виробниками електроенергії,
• джерела світла LED, які використовуються у наших світильниках, відповідають вимогам за стандартом EN 62471 «фотобіологічна безпека ламп та лампових систем», тобто. не викликають пошкодження зору за правильних умов експлуатації,
• світильники виготовлені з матеріалів, в першу чергу, алюмінію, які можуть бути повторно перероблені,
• продукція ROSA LED відповідає Директиві RoHS, яка обмежує використання небезпечних матеріалів в електроніці,
• відповідно до політики боротьби з «світловим забрудненням неба», світло наших світильників спрямоване виключно вниз
В лабораторії ROSA контролюється підбір оптики для індивідуальних світлодіодних світильників. Визначаються фотометричні криві за допомогою гоніофотометра. Надаються отримані дані клієнтам, які можуть використовувати їх для проведення фотометричного моделювання. Це дає змогу точно визначити, який тип оптики найкраще підійде для конкретної інвестиції.

Оптика для вуличного освітлення

Оптика DW – це універсальна оптика, яка використовується у вуличному русі з рівномірною комбінацією параметрів освітлення.
Оптика ME – призначена для широких доріг, освітлює до трьох смуг із тротуарами обидві сторони дорогі при встановленні світильників з одного боку.
Правильно підібрана оптика впливає на безпеку та комфорт користувачів, а також може створити приємну атмосферу, наприклад, на площах чи в житлових масивах. Однак ретельно підібрана оптика також зменшує витрати на електроенергію, а часто й усі інвестиції.

Вгору