Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Паркові світильники

Паркові світильники ROSA - широка виробнича лінійка з досконалим дизайном та сучасними технологіями

Асортимент ROSA LED включає паркові світильники, призначені для освітлення парків, пішохідних доріжок, скверів та невеликих площ.
Джерело світла
Продукція ROSA LED оснащена світлодіодами, що характеризуються високою продуктивністю та дозволяють досягти світлової ефективності до 136 лм/Вт з урахуванням втрат на ПРА.

Великий вибір паркових світильників РОСА з різною кольоровою температурою

Білий теплий колір 3500 K та білий нейтральний 4000 К є кращим при освітленні міських територій, парків. (у коді продукту позначено цифрами „3” та „4”). Тоді як білий нейтральний колір 5000 K, враховуючи його вищу світлову віддачу, призначається для освітлення вулиць
(У коді продукту позначається цифрою „6”). Вибір одного з цих варіантів залежить від переваг Клієнта. Також є технічна можливість виготовити світильники з джерелами світла, що відрізняються за температурою від стандартних кольорів, в межах 2700,3000 K, 4500 K.

Оптика для сворення різноманітних світлових сценаріїв для освітлення території

У світильниках ROSA LED ми застосовуємо оптичні системи, виготовлені з матеріалу PMMA (поліметакрилат метилу), з підвищеною термостійкістю. З цього матеріалу (РММА) виготовляються системи лінз і розсіювачі/пластини, що розсіюють світло (ELBA LED, ATLANTIS
LED, CORONA LED, KARIN LED, OS-11LED).
Стандартний модуль LED застосовується у паркових світильниках, а також у комплектах DROP LED та FLEXI LED.
Змінний модуль LED
Змінний модуль LED оснащений 12 діодами. У ньому можливе застосування 6 варіантів систем оптики на вибір. Модуль оснащений датчиком термічного захисту, а також системою захисту від перепадів напруги, ступінь захисту модуля – IP66.Монтаж та демонтаж модуля здійснюється за допомогою стандартних інструментів.
* За винятком світильників OS-1 LED, ELBA LED, ATLANTIS LED,
MAGNOLIA LED та Lunoida LED.
У світильниках LED ми застосовуємо високопродуктивні програмовані моделі пускорегулюючої апаратури постійного струму визнаних марок серії Philips Xitanium та Osram 4IDM. Дані типи ПРА забезпечують надійність і високу гнучкість роботи світильника,
завдяки більшій кількості програмованих опцій, залежно від потреб клієнта. Зокрема, користувач отримує такі опції, як можливість налаштування вихідного струму, інтерфейси DALI (за замовчуванням) і 1-10В (за попереднім запитом), а також програматор часових профілів. ПРА додатково оснащена пристроєм контролю температури модулів LED, який зменшує споживану потужність у разі перевищення встановленої температури. Це дозволяє вберегти діоди від перегріву, отже від швидкого зносу.
Для управління напрямком світла необхідно використовувати оптику, тобто спеціально профільовану лінзу, розміщену на світлодіоді. Освітлення парків, пішохідних переходів, швидкісних доріг потребує іншого типу оптики.
Правильно підібрана оптика впливає на безпеку та комфорт користувачів, а також може створити приємну атмосферу, наприклад, на площах чи житлових масивах. Однак тщательно підібрана оптика також зменшує витрати на електроенергію, а часто й усі інвестиції.
У лабораторії ROSA ми особисто контролюємо підбір оптики для індивідуальних світлодіодних світильників. Самостійно визначаємо фотометричні криві за допомогою гоніофотометра.Ми надаємо отримані дані клієнтам, які можуть використовувати їх для проведення фотометричного моделювання. Це дає змогу точно визначити, який тип оптики найкраще підійде для конкретної інвестиції.
вуличне освітлення
Оптика DW – це універсальна оптика, яка використовується у вуличному русі з рівномірною комбінацією параметрів освітлення.
Оптика ME – призначена для широких доріг, освітлює до трьох смуг із тротуарами обидві сторони дорогі при встановленні світильників з одного боку.
Оптика T2 - добре працює при освітленні вузьких доріг із двома смугами, а також при встановленні світильників на середній смузі, що розділяє дороги у двосмуговій конфігурації (класи доріг PiM).
Оптика T3 - забезпечує ширший розподіл світла вперед, ніж оптика T2, подібно до освітлення доріг із двома смугами руху та тротуарів
Оптика LM – призначена для освітлення доріг, які вимагають класу освітлення М, де висота стовпа дорівнює ширині дороги. Це забезпечує дуже високу рівномірність поздовжньої яскравості.
LW оптика – також призначена для вимогливих доріг, де ширина дороги перевищує висоту стовпа (до 1,5 разів). Освітлення пішохідних доріг та житлових доріг
Оптика SP. Випромінює світло дуже широко, завдяки чому відстань між світильниками може у вісім разів перевищувати висоту стовпа, на якому вони підвішені.

3L оптика - Призначена для велосипедних доріжок, має широке світлорозподіл. Великі відстані від низьких стовпів.
Освітлення парку та території
Оптика VS – характеризується рівномірним симетричним розподілом світла навколо світильника (квадратний промінь).
Оптика T4 – найкраще працює в світильниках малої висоти, розроблених на короткій відстані від один одного. Характеризується випромінюванням світла далеко вперед.
Освітлення пішохідного переходу
PP оптика - Щоб уникнути засліплення водіїв, у світильниках пішохідних переходів рекомендується використовувати оптику з асиметричним розподілом світлового потоку праворуч і ліворуч.
PL оптика - Важливо! Оптика для лівостороннього руху також добре працює для освітлення проходів у конфігурації для правостороннього руху під час встановлення стовпів на острові
Наведені приклади показують, скільки різних інвестицій можна зробити за допомогою відповідного вибору оптики.
Важливо, що на кінцевий ефект впливає не тільки місце реалізації – важливі також індивідуальні переваги інвестора.
Співпрацюючи з ROSA, ви можете бути впевнені, що проект буде адаптований до ваших потреб.

Вгору