Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Вуличне освітлення Rosa

Фільтр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Світлодіодне вуличне освітлення ROSA

Виробник ROSA для сучасного ринку систем вуличного освітлення пропонує багато варіантів світлодіодних інсталяцій, виконаних у сучасному дизайні на високотехнологічній виробничій лінії.
Багаторічний досвід виробництва дозволить вам отримати найкраще проектне та комерційне рішення для освітлення міських вулиць та площ, доріг та автомагістралей. Наприклад, алюмінієві опори зовнішнього освітлення виконані в тому ж дизайні та конструктивно поєднуються з вуличними світильниками того ж виробника.

В асортименті заводу РОСА велика лінійка вуличних опор різної висоти від 6 до 18 метрів.

У нас ви зможете придбати вуличні та паркові опори, зовнішні світильники, ландшафтне освітлення, архітектурне підсвічування та всіляке обладнання для зовнішнього освітлення на вигідних умовах. У компанії є знання та досвід, які допомагають досягати ідеальних результатів.
Опори зовнішнього освітлення купити в потрібній кількості з доставкою на об'єкт в найкоротші терміни ми зможемо запропонувати вам як прямий дистриб'ютор усіх фабрик, з якими ми працюємо. Для проектантів та інженерів систем зовнішнього освітлення пропонуються не менш чесні та комфортні умови, скористатися якими не складе жодних труднощів.До основних переваг вуличного освітлення РОСА можна віднести:
• Великий асортимент оригінальної продукції, що повністю задовольняє потреби у освітленні міських вулиць та автошляхів
• Система проектної підтримки, що забезпечує грамотне інженерне рішення, що відповідає технічним завданням замовника
• Асортимент, який дозволяє успішну реалізацію у державних та комерційних проектах вуличного освітлення
• Комплексний підхід до обслуговування тощо.

Компанія ROSA пропонує вуличні освітлювальні алюмінієві опори, щогли та вуличні світлодіодні світильники

виключно з анодованим покриттям, яке виробляється на власному заводі, що першим у Польщі застосував технологію інтерферентного фарбування. Анодування застосовується з метою антикорозійного захисту поверхні алюмінієвих опор і оголовників, а також в декоративних цілях. Анодування полягає у виготовленні на поверхні металу електрохімічним методом оксидного шару. Залежно від призначення виробу з огляду на умови експлуатації виготовляється шар анодування різної товщини

Вгору